Новини
БУБА до 14 водач на група Б на финалите в Ботевград
August 07, 2020

Готова е програмата за финалите на Държавното първенство за 14-годишни момчета. Турнирът ще се проведе в двете зали в Ботевград – „Арена Ботевград“ и „Георги Христов“. Мачовете ще са от 15 до 19 август.
 
В Група А според класирането в квалификациите са домакинът Балкан, победителят от баража между Тунджа и Чавдар, Доростол, ЦСКА, Дунав 2016 и Левски.
 
Водач в група Б е БУБА Баскетбол, а в този поток са Академик Пловдив, Черно море Тича, Рилски спортист, Делфин и Шумен.
 
По традиция мачовете могат да бъдат гледани във видеоканалите на БФБаскетбол – tv.basketball.bg и в канала на федерацията в YouTube.
 
ПРОГРАМА
           зала „Арена Ботевград“                               зала „Георги Христов“
час
15  август  / събота / 
час
15  август  / събота / 
14:00
Доростол - ЦСКА
14:00
Шумен - Буба
16:00
Дунав 2016 - Тунджа/Чавдар                                       
16:00
Делфин - Академик Бултекс 99
18:00
Левски - Балкан
18:00
Черно море Тича - Рилски спортист
час
16  август  / неделя / 
час
16  август  / неделя / 
09:00
Буба - Делфин
09:00
Балкан - Дунав 2016
11:00
Рилски спортист - Шумен
11:00
ЦСКА - Левски
13:00
Академик Бултекс 99 - Черно море Тича
13:00
Тунджа/Чавдар - Доростол
15:00
Рилски спортист - Буба
15:00
ЦСКА - Балкан
17:00
Черно море Тича - Делфин
17:00
Доростол - Дунав 2016
19:00
Шумен - Академик Бултекс 99
19:00
Левски - Тунджа/Чавдар                                       
час
17  август  / понеделник / 
час
17  август  / понеделник / 
09:00
Балкан - Доростол
09:00
Буба - Черно море Тича
11:00
Тунджа/Чавдар - ЦСКА
11:00
Академик Бултекс 99 - Рилски спортист
13:00
Дунав 2016 - Левски
13:00
Делфин - Шумен
15:00
Тунджа/Чавдар - Балкан
15:00
Академик Бултекс 99 - Буба
17:00
Левски - Доростол
17:00
Шумен - Черно море Тича
19:00
ЦСКА - Дунав 2016
19:00
Рилски спортист - Делфин
час
18 август  / вторник /
 
13:00
А3 – Б4 /1/
 
15:00
Б3 – А4 /2/
 
17:00
А1 – Б2 /3/
 
19:00
Б1 – А2 /4/
 
час
19 август  / сряда /
 
09:00
7  - 8 място
Заг. от /1/ срещу заг. от /2/
 
11:00
5  - 6 място
Поб. от /1/  срещу поб. от /2/
 
13:00
3 – 4 място
Заг. от /3/ срещу заг. от /4/
 
15:00
1 – 2 място
Поб. от /3/ срещу поб. от /4/
 









©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт