Новини
Всички зони за всички възрасти в мъжко направление
April 11, 2012

Стана ясно разпределението на отборите в зоните за всички възрасти в мъжко направление за сезон 2011/12. Всички направени зони са предварително направени и не са финализирани от страна на БФБ.

МОМЧЕТА 10 (20-22 април)
За финалите се класират първите три отбора от всяка зона.

СОФИЯ
БУБА баскетбол
Левски
Пирин Благоевград
Септември
Академик София
Локомотив София

САМОКОВ
Рилски спортист
Велбъжд
Шампион
Ахил
Олимпия
Балкан

ЯМБОЛ
Тунджа
Делфин
Овергаз
Дунав 2007
Берое Ст. Загора
Крепост

ВАРНА
Черно море
Шумен
Академик Варна
Доростол
Черноморец

МОМЧЕТА 12 (5-6 май)
За финалите се класират първите два отбора от всяка зона.

СОФИЯ
Левски
БУБА баскетбол
Шумен
Локомотив София
Пирин Благоевград

СИЛИСТРА
Доростол
Черно море Варна
Светкавица
Академик София
Раковски

САМОКОВ
Рилски спортист
Сити Юнивърсити
НСА
Крепост Хисаря

ЯМБОЛ
Тунджа
Делфин
Славия
Академик Варна
Спортист Г. Тошево

ПЛОВДИВ
Академик Пловдив
Хебър
Овергаз
Костенец
Балкан

ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Етър 49
Шампион 2006
Берое
Видабаскет
Септември

МОМЧЕТА 14 (21-23 май)
За финалите се класират първите два отбора от всяка зона.

СОФИЯ
Левски
Шампион 2006
Славия
Академик МГУ

ВАРНА
Черно море
Дунав 2007
Академик София
Светкавица

САМОКОВ
Рилски спортист
Балкан
Овергаз
Берое

ЯМБОЛ
Тунджа
Сливен
Сити Юнивърсити
Атлетик Костенец

ПЛОВДИВ
Академик Пловдив
БУБА баскетбол
Перущица
Доростол

ВЕЛИКО ТЪРНОВО
Етър 49
Спартак Плевен
Ахил
Шумен

КАДЕТИ (16) (11-13 май)
За финалите се класират първите два отбора от всяка зона.

СОФИЯ
Левски
Шампион 2006
Металург
Ахил

СИЛИСТРА
Доростол
Шумен
Черноморец
Спортсит Своге
Академик Варна

БОТЕВГРАД
Балкан
Сити Юнивърсити
Локомотив София
Дунав 2007

ЯМБОЛ
Тунджа
Овергаз
Делфин
Розова долина
Перущица

ПАЗАРДЖИК
Хебър
Бултекс Златоград
Славия
Рилски спортист
Велбъжд 2002

ГАБРОВО
Чардафон Орловец
Зограф Трявна
Академик София
Черно море
Берое

ЮНОШИ (18) (28-30 април)
От зоните в София, Ботевград и Варна за финалите се класират по два отбора, а от зоните в Пловдив и Стара Загора по един.

СОФИЯ
Академик София
Левски
Добрич
Спортист Своге
Пирин Благоевград
Металург Перник

БОТЕВГРАД
Балкан
Рилски спортист
Локомотив София
Спртак Плевен
Ахил

ВАРНА
Черно море
Дунав 2007
Лудогорец
Шумен
Доростол

СТАРА ЗАГОРА
Берое
Сливен
Шампион 2006
Тунджа

ПЛОВДИВ
Академик Пловдив
Овергаз
Славия
Пирин Гоце Делчев









©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт